A Vibercon Kft lesz az EGME Klaszter új klasztermenedzsment szervezete

 

2015.05.22-én az Energetikai-, Gép és Acélszerkezetgyártó- és Mechatronikai Beszállító Klaszter taggyűlést tartott a Maconkai tónál, mely során számos stratégiai kérdésben sikerült megállapodni.

Dr. Szabó István a Szent István Egyetem képviseletében hangsúlyozta, hogy az egyetem célja a klaszter tagvállalataival való szoros együttműködés a duális képzés területén.

Az új menedzsment szervezet, - Vibercon Kft. – jelezte a tagok felé, hogy segíteni fogja a klasztert az európai uniós források, továbbá az akkreditált klaszter cím elnyerésében. A jelenlévők egyhangúan üdvözölték az elhangzottakat.

Aktuális

Szlovénia elhúzott, Magyarország hátrébb csúszott a K+F kiadásokban

2026.06.25.

Van, aki tartósan a régió élén maradt, mások látványos felzárkózást hajtottak végre, néhány gazdaság viszont érezhetően lemaradt. A kutatás-fejlesztési ráfordítások a Baltikum-Balkán tengely országaiban.

Tovább »
Események
Június 2026
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
222324
25
262728
2930